Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kagen no tsuki

2 posters

Go down

Kagen no tsuki Empty Kagen no tsuki

Писане  the eternal kid. Сря 19 Яну 2011, 00:50

Kagen no tsuki 6a00e398c32f6d00030110166328f1860d-500pi1

Държава: Япония
Година: 2004
Жанр: Драма, Романс, Мистика
Участват: Chiaki Kuriyama, Hiroki Narimiya, HYDE

Резюме:Вярвате ли в любовта след смъртта? В навечерието на деветнадесетия й рожден ден Мизуки няма за какво да празнува. Наранена и разочарована,бяга от всичко и невидима сила я отвежда в разрушена сграда,кадето среща тайнствения Адам.Какво става след това и каква е връзката между двамата оставам сами да откриете.


*********************

Лично мнение: Чесно казано спомените ми за този филм се губят. Напълно бях забравила за него, но сега случайно попаднах на негова тема. Това беше първото ми япоско нещо... *смее се* Да не ви лъжа, не помня за какво става въпрос като цяло, но съм сигурна, че не е много подходящ за гледане на тъмно... или аз съм страхлива?? Не знам... искам само да кажа, че може би това беше филма, който ме отказа от Хироки като цяло като актьор. Не знам, "виждам му през сценария", ако мога така да се изразя. А Hyde~~ *захласва се* Какво мога да кажа за него... толкова е сладък. *смее се* Вероятно мога да му кажа да стои далеч от Казу!!!
the eternal kid.
the eternal kid.
Писател

Име : Маги
Female Мнения : 630
Репутация : 10

https://fanfictionbg.catsboard.com/

Върнете се в началото Go down

Kagen no tsuki Empty Re: Kagen no tsuki

Писане  Yukimi Пет 22 Юли 2011, 20:44

HYDEEE!!! Филма съм го гледала два пъти и сега мисля да потретя. Не вярвам в любовта след смъртта /отговор на въпроса в резюмето хД/, но вярвам в силата ѝ и филма я показва.
Отначало мислех Адам за вампир рофл О.о
Много странно обаче, преди много време бях писала история/фик с досущ същото начало /в смисъл срещата им/ и само седя и го гледам филма и си викам "лтф историята ми се е филмирала" Kagen no tsuki 815352
Yukimi
Yukimi

Female Мнения : 27
Репутация : 1

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите