Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dietro le quinte

2 posters

Go down

Dietro le quinte Empty Dietro le quinte

Писане  bojidara_dari Пет 03 Фев 2012, 10:12

1. Разликите в оригинала....
Знаете ли, филма Наруто е много по-лесен за снимане от останалите манга филмчета, в които съм участвала. Да вярно има много ефекти, каскади и прочее, но пък поне използваха истинските ни имена. Следователно няма нужда да пиша нечие име и после да ви казвам, каква роля играе. Абсолютно всеки във филма използва своето собствено име. Ех да бяха и всички със своите характери. Филма щеше да е много по-интересен. Аз съм Сакура Харуно, а това е "Зад кулисите". Предполагам, че ще ви е интересно да разберете, какви всъщност са вашите любимци в истинския живот.
Предпочитам да започна от себе си. Във филма моето най-първично описание би било "Влюбена във Саске Учиха...". Е не е така в действителност, аз съм сгодена за моя колега Нара, които е сладък и мил всеки път, когато говори. Не съм толкова смела и определено не съм най-голямата слабачка в отбор 7. Обичам шоколад и започвам да се притеснявам все повече, че скоро ще се превърне в мои личен опиат. Голяма грубиянка съм и определено съм зла.
Наруто... Ех, колко е смешен и решителен във филма. Съжалявам, но в действителния живот.... Неееее. Това глупаво същество си мисли, че целия свят е негов, не обича да помага на хората и изобщо не вярва във думите, които говори. Понеже е връзкар, той взе главната роля, макар че Саске е 10000% по-добър актьор. Нито е весел, нито е забавен, а усмихне ли се, значи просто е направил на някого мръсно, много мръсно. Няма сериозна приятелка, а само за по една вечер и чао.
Саске Учиха. Мечтата за всяко момиче. Не спокойно той наистина е толкова красив, само че характера му е адски различен. Той е душата на снимачната площадка, не е надут, а би трябвало. Зад лицето на този така самотен и потаен човек, всъщност се крие един симпатичен и открит човек. Не вярвам да успея да ви убедя, но Учиха, когото аз познавам е ангел с душа на малко дете. Ако види пеперуда със сигурност ще се усмихне и ще се опита да й помогне да полети. Наистина има много обожателки, но като че ли той не си пада много по тези неща.
Ино. Ето това ще ви хареса. Тя е бунтарката ни. Каквото каже режисьора, тя го прави наобратно, задължително. Груба, често пияна и определено много развратна. А забравих да спомена, че е лизбийка. Нали? Неината половинка в живота е Хината.
Като я споменах. Тя нито е тиха, нито е миличка и жалка. Това е най-грубото и мъжеподобно момиче, което съм виждала. Може да бие почти всеки на канадска, само Саске не го е била, но все пак и той не й дава много реванши.
Шикамару. Сгоден, както подчертах. Истинско злато, много добър и изпълнителен. Е, не е чак толкова умен, както го играе, но пък е троино по мързелив, щом се наложи да прави нещо на работа.
Кого пропуснах?... А да, малко по-възрастните актьори. Такам-м-м. Какаши е също толкова сериозен, както е героя му. Често закъснява, често кръщка и естествено идеята за тъпите извинения на учителя ми, са взаимствани от самия него. Най-важния въпрос, които винаги чувам. Не, Какаши не е такъв перверзник. Книжката, която попринцип чете във филма е само обложка. Всъщност кагото види момиче е по-вероятно да я пита "това Шанел ли е?" отколкото нещо друго.
Нямаше да знаете коя е Цунаде, ако тя не беше изчукала режисьора. Кубиците силикон, тя щеше да е някои моментно фигура за серия две, ако не беше решена да стане известна.
Итачи е сто процентов брат на Саске, но във филма е силно преувеличено всичко. Всъщност Саске не харесва Итачи, защото е същински Бай Ганьо. Той е последното гадже на Карин и изглежда, че скоро ще са на път към женитба. С нея наисина не се харесваме много, но не чак толкова. Какво са няколко момичещки боя и ежедневни караници. Нали?
bojidara_dari
bojidara_dari

Име : дари
Female Мнения : 5
Репутация : 0

Върнете се в началото Go down

Dietro le quinte Empty Re: Dietro le quinte

Писане  bojidara_dari Пет 03 Фев 2012, 10:13

2. Пукнатината в плана....
" И-и-и СТОП...."- извика режисьора и това беше за днес.
Колко мразя тези серии, когато трябва да търпим Наруто по цял ден. Поне утре ще снимаме само мен и Саске. Ех, няма да забравя онази сцена, когато двама ми партньори се целунаха. След като щракнахме момента Саске хукна да си мие зъбите, устата и прочее, а Наруто удари едно малко "За дезинфекция" Саске понякога още го базика, но Наруто е такъв идиот, че дори не знае къде да се засмее.
- Сакура! Сакура!- викна Саске зад декора. - ела да ти покажа, къде ще те тормозя утре.
- Как така ще ме тормозиш?- засмях се аз.
- Ами ... нали ме обичаш от сърци!-засмя се той.- Гепах сценария утре ще се опитваш да ми откраднеш целувка.- той се усмихна дяволски, а аз издърпах сценария от ръцете си.
- Ама наистина е така. Хахаха, Учиха, скора ще си получиш мечтаната целувка.- изплезих му се аз. Много ми е приятно да се шегувам с него.
- Мечтана!!! Скъпа, ти си влюбената в мен, не аз.- изплези ми се в отговор.
- Саске, трябва ти почивка, започна да бъркаш филма с реалността.
- Ох..- той направи нещо като кучишка тъжна муцунка, аз очаквах да се усмихне, но той не го направи.
- Саске, аз- казах аз стресната и го погледнах право в очите, а те блещукаха. След още няколко дълги секунди той се усмихна и ме разроши.
- Сладурана, пак те хванах. Е, да наистина нямам търпение да снимаме розовия сън на Сакура, но все пак.- той се смееше, а на мен не ми беше толкова смешно.
- Нали знаеш, че във всяка шегичка има 50% истина.- засмях се и аз силно.
- В моите истината е 69%.- пак ми се изплези.
Нещо в сърцето ми подскочи. Все едно започвах да си падам по него. Но това е невъзможно. Аз съм сгодена, от близо три години го познавам, а сега просто ей така да се влюба в него...да бе.
- Саку,- прекъсна мислите ми той,- внимавай да не объркаш утре репликите, все пак ще сме на дъх растояние.- усмихна ми се той мило и си тръгна.
bojidara_dari
bojidara_dari

Име : дари
Female Мнения : 5
Репутация : 0

Върнете се в началото Go down

Dietro le quinte Empty Re: Dietro le quinte

Писане  Leeteuk~ Съб 04 Фев 2012, 18:26

Добре~ знаеш ли, това е първия сасусаку фик на 2012 дето чета и от половин, може и 1 година. Dietro le quinte 887750 Хареса ми иронията и развитието, въпреки че всички знаем горе долу що ще се случи като прочетем 'сасусаку', но сега.. Dietro le quinte 887750
Всичко хубаво, добре..., ама... какво ще се прави с тези брутални правописни грешки и кратко глави, а да не говорим че дори ти мернах нецензурирана думичка, но ще е простено заведнъж. Гледай да редактираш следващата глава и да я направиш малко по - дълга, че вече започна да ми става любопитно. ~
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Dietro le quinte Empty Re: Dietro le quinte

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите