Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SM HighSchool

2 posters

Go down

SM HighSchool Empty Re: SM HighSchool

Писане  the eternal kid. Пет 14 Окт 2011, 19:13

YAH!! How dare you to stop in such a place?? SM HighSchool 588790
Anyways... SM HighSchool 677497 I like it a lot~ It sounds interesting. I like that "I'm the bad girl/ I'm the good girl" part. Also the part with Ying and Yang.
Добре, стига толкова със счупения ми английски... да, правилно, просто не знам как да напиша следващото на английски. *цупи се*
Имаше правописни грешки. Малко са и са вероятно от недоглеждане, ама аз ги видях. SM HighSchool 369577
Чакам продължениее~
the eternal kid.
the eternal kid.
Писател

Име : Маги
Female Мнения : 630
Репутация : 10

https://fanfictionbg.catsboard.com/

Върнете се в началото Go down

SM HighSchool Empty Re: SM HighSchool

Писане  International Stalker Съб 15 Окт 2011, 20:05

Нали не е задължително да се пише коментар на английски? Абе карай за сега, после ще оправям ако има нещо... та коментара ми:

Честно казано, когато погледнах този фик за първи път, се хванах за главата SM HighSchool 887750 За няколко дни се фейспалмнах повече пъти от колкото общо през целия си живот SM HighSchool 887750
Но той фика си е хубав.... Ех Минкеее, да ти имам погледа аз на тебе XD Даже и Хюки разтопи SM HighSchool 887750
А Сея пък е много лошо момиче... Айш, как можа да отрежеш горкото момче....
И тая Шаро с прякорите си.... има повече прякори от колкото имената на всеки отделен човек от населението на Земята SM HighSchool 887750 SM HighSchool 887750 SM HighSchool 887750 SM HighSchool 887750

    Маги: Не е задължително и коментарите да са на английски.
    Нали, нали, нали... уникално сладурче съъм. ^^
    Пиша ти в мнението, за да не спамя. xD
International Stalker
International Stalker
Глобален модератор

Име : Ширин.
Female Мнения : 109
Репутация : 5

http://lawrain.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите