Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Няколко факта за кпопхолизма...

4 posters

Go down

Няколко факта за кпопхолизма... Empty Няколко факта за кпопхолизма...

Писане  the eternal kid. Чет 13 Окт 2011, 20:30

Made by our beloved admin Leeteuk~
Браво на Сееез~ Няколко факта за кпопхолизма... 887750

---
Как да разбереш дали си кпопхолик или изобщо корея манияк??

1. Понякога се хилиш сам на себе си като идиот, сещайки се за някоя сцена от драма, мюзик видео или избщо за идола си...- такива хора са или психота или кпоп-холици.. ама и двете спадат в една категория или поне завършват в клиника xD Така че не се увличай прекалено!

2. В фотото са те запомнили като лудото момиче дето перверзничи с полуголи азиатци редовно...да не се оплакват редовни клиенти сме!!! :Д Хората от нас печелят...

3. Имаш минимум 3 снимки на азиатци в стаята си... и си говориш с тях ХД или им хвърляш по мръсен поглед, или им се ухилваш... айде ,айде признай си знаем се сега феновете к'ви сме!

4. Телефона ти е фрашкан със снимки и песни.. с познай к'во?? :Д Достатъчно ми е да ти видя тапета...

5. Посред разговор понякога се изтърсваш нещо корейско от рода.. ОМО, ЧИНЧА, АЙГО.. :Д И дори вече си свикнал със страните погледи.. хД

6. Тетрадките ти са надраскотени с корейщини! - Айде покажи една чиста тетрадка ако не съм права... ама да няма нито една драскотина с кпоп!

7. Нека си признаем... дъпраш си очите пред огледалото или се мъчиш да правиш ayegyo xDD Не се притеснявай, казвай там, всички сме минали през този път... :Д

8. Сега слушаш кпоп... и ще продължиш ХДД

9. Вече имаш тениска с група или кореец или в най-скоро време се каниш да имаш :Д ... и като я носиш пъчиш гърди и стъпваш уверено с вдигната брада ... още малко ще изкрещиш сочейки снимката на тениската " ВИЖ!! ОБОЖАВАМ ГИ!!'' :Д

10. Телефона ти звъни с кпоп песен... - и вдигаш малко по-късно понякога само и само да я послушаш ако не е мама или тати.. че става опасно тогава...хД

11. Плачеш като любимеца ти се разболее, стане някакъв малък инцидент или отиде в казармата.... как да не плаче човек О.о????

12. Кръстила си си плюшените играчки на корейци или домашния любимец и ги гушкаш от време- на време с затворени очи мислейки за истинския притежател на името :Д

13. Знаеш минимум един танц наизуст и една песен точно правилно... а не на измисления ни корейски :Д То голяма магия като се разпеем.. хДД Корейския ще стане старо-пра корейски покрай нашия нов хД

14. Като видиш азиатец го гледаш сякаш си видял Н.Л.О. спряло за бензин и нахалстваш за снимка или питаш откъде е и прочие... такъв е фенския народ...


15. И като последно... бас давам, че на декстопа ти има кореец!!.... да ясновидец съм хДД

~S.R. с много поздрави и цунки ^.^

---------------
Ако от фактите 15 са верни... да ако не внимаваш ще свършиш в клиника! ХДДД Тотално си изкпопал.. :Д
Ако 10 и малко отгоре са верни... яко те тресе и си напът към 15-ската :Д Демек клиниката с бялата ризка и дългите ръкавчета те чака :д
Ако си 10... браво напълно здравословен фен си си, но гледай да не превишаваш границата!! :Д
Ако си 5 и малко отгоре... ти си от най- неизкрейзалите- браво респект към тези!!
Ако си 5 - леле.. те тея тихички си седят ама като видя идола и ... нали знаеш как викат- тихите води най-дълбоки- препоръчвам на идолите да се пазят от такива хДД...
а ако си под 5... амиии значи си излъгал!! ХДД
the eternal kid.
the eternal kid.
Писател

Име : Маги
Female Мнения : 630
Репутация : 10

https://fanfictionbg.catsboard.com/

Върнете се в началото Go down

Няколко факта за кпопхолизма... Empty Re: Няколко факта за кпопхолизма...

Писане  the eternal kid. Чет 13 Окт 2011, 20:31

Аз имам 14. ^^
Само трябва да науча да танцувам нещо и отивам да си запазя стая в лудницата. =))
the eternal kid.
the eternal kid.
Писател

Име : Маги
Female Мнения : 630
Репутация : 10

https://fanfictionbg.catsboard.com/

Върнете се в началото Go down

Няколко факта за кпопхолизма... Empty Re: Няколко факта за кпопхолизма...

Писане  Lee Chae Rin Съб 15 Окт 2011, 09:33

Ха-ха т'ва беше доста забавно ^^ и много вярно за някой фенове, аз спадам към нормалните или пък не.Аз имама доста мании. Няколко факта за кпопхолизма... 887750
Lee Chae Rin
Lee Chae Rin
Модератор

Име : Елиза
Female Мнения : 66
Репутация : 1

Върнете се в началото Go down

Няколко факта за кпопхолизма... Empty Re: Няколко факта за кпопхолизма...

Писане  Cocoa_girl Съб 15 Окт 2011, 12:02

Ако 10 и малко отгоре са верни... яко те тресе и си напът към 15-ската :Д Демек клиниката с бялата ризка и дългите ръкавчета те чака :д

Напълно вярно! Няколко факта за кпопхолизма... 369577 Даже вече имам записана стая в лудницата~! Няколко факта за кпопхолизма... 531226
Cocoa_girl
Cocoa_girl
Модератор

Име : Светлозара
Female Мнения : 137
Репутация : 3

Върнете се в началото Go down

Няколко факта за кпопхолизма... Empty Re: Няколко факта за кпопхолизма...

Писане  Leeteuk~ Съб 15 Окт 2011, 18:11

Радвам се ,че ви харесва ^.^ Спокойно, Зузи, ще ти уредя стая до мойта Няколко факта за кпопхолизма... 887750 Няколко факта за кпопхолизма... 480420 Няколко факта за кпопхолизма... 82789
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Няколко факта за кпопхолизма... Empty Re: Няколко факта за кпопхолизма...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите